info
عکس آموزشگاه زبان سفیر
category

آموزشگاه زبان سفیر محله عباس آباد، اراک

موسسه آموزش زبان خارجی
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آموزشگاه زبان سفیر

آموزشگاه زبان سفیر (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله عباس آباد اراک و خیابان سمیه واقع شده است. این موسسه یکی از پنج موسسه آموزش زبان خارجی در محله عباس آباد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مفاخر و مشاهير و پاساژ صفری و همچنین دانشگاه اراک پردیس مرکزی، امامزادگان عبدالله (ع) و آمنه خاتون (س)، بستنی سعادت، ساندویچ پرطلایی و دکتر رشیدی، فوق تخصص شبکیه قرار گرفته است.
سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده آموزشگاه زبان سفیر واقع شده‌اند:

 • کانون زبان ایران (واحد برادران)
  خیابان شهید بهشتی، شکرایی، بین خسرو بروجردیان و شفیعی
 • آموزشگاه زبان خارجه شفق
  شریعتی، علیمردانی، بهادری، لادن 1
 • زبان کیش
  خیابان شهید بهشتی، کارگشا
 • آموزشگاه زبان شکوه
  خیابان شهید بهشتی، شکرایی
 • آموزشگاه زبان انگلیسی امیرکبیر
  (1.0)
  خیابان شهید بهشتی، حاج آقا صابر، خوانساریها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد رمضانی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه زبان سفیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه زبان سفیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه زبان سفیر ندارد.
  neshan logo