info
عکس ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل
category

ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل محله مدرس، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل

ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل (ایستگاه اتوبوس) در محله مدرس اراک و بلوار شهیدان رجایی - هپکو، غدیرخم 2، بین باقری و غدیرخم 1 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله مدرس اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باتیس و همچنین افق کوروش هپکو، مبل نگین، کافه پرشین، باشگاه پرورش اندام اکسیژن پرو و نان فانتزی گلنان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل اراک

ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله مدرس پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهیدان رجایی - هپکو، غدیرخم 2، بین باقری و غدیرخم 1 است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس هپکو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هپکو ابتدای پل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، امام حسین ع، گلزار 8
 • ایستگاه اتوبوس آتشنشانی
  بلوار قدس، بین آتش نشان و محصولی
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی
  جهان پناه، بین مبارزان و علم الهدی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا
  وحدت اسلامی، بین میدان الزهرا و استاد شجریان
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته
  دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهیدان رجایی - هپکو، غدیرخم 2، بین باقری و غدیرخم 1
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo