info
عکس تجهیزات بهداشتی
category

تجهیزات بهداشتی محله فاز یک، پرند

فروشگاه تجهیزات پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تجهیزات بهداشتی

تجهیزات بهداشتی (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله فاز یک شهر جدید پرند و بلوار امام خمینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه تجهیزات پزشکی در محله فاز یک شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قلعه بازی کودک پرند و همچنین اکادمی اموزش زبان روشنا، کافه رستوران سنتی دورهمی، باشگاه بیلیارد آریان، بیتامدیکال و فروشگاه ابزار آلات و لوازم ساختمانی ایمانی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تجهیزات بهداشتی پرند

برای رفتن به فروشگاه تجهیزات بهداشتی پرند باید به شهر پرند، محله فاز یک و بروید. فروشگاه تجهیزات بهداشتی پرند یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاز یک است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند بیتامدیکال قرار دارند.

چطور به فروشگاه تجهیزات بهداشتی پرند برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تجهیزات بهداشتی پرند را انتخاب کنید. در نزدیکی فروشگاه تجهیزات بهداشتی پرند ایستگاه مترو پرند نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه تجهیزات بهداشتی پرند مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه تجهیزات بهداشتی پرند را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به تجهیزات بهداشتی


سایر فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی که در محدوده تجهیزات بهداشتی واقع شده‌اند:

 • بیتامدیکال
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، زرد کوه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ⓐⓜⓘⓡ (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تجهیزات بهداشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تجهیزات بهداشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تجهیزات بهداشتی ندارد.
  neshan logo