info
عکس ایستگاه اتوبوس مهر
category

ایستگاه اتوبوس مهر محله سیزده آبان، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهر

ایستگاه اتوبوس مهر (ایستگاه اتوبوس) در محله سیزده آبان ری و بلوار سیزده آبان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سیزده آبان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن زیبایی پری بیوتی، پیتزا سبلان، هایپر مارکت ری، فدک و فروشگاه لوازم ساختمانی آپادانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر ری

آدرس ایستگاه اتوبوس مهر ری، شهر ری، محله سیزده آبان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار سیزده آبان، بین رجایی و رضا عنایتی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مهر ری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف ری بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو جوانمرد قصاب نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس همسایه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهر ری و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوانمرد
  بلوار دستواره، کمیل
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای ولا
  کمیل، بین شهید علی امرایی و نگارستان سوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  بلوار دستواره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهر ندارد.
  neshan logo