info
عکس سرای محله دربند
category

سرای محله دربند محله دربند، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرای محله دربند

سرای محله دربند ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله دربند تهران و میدان دربند واقع شده است. این مکان یکی از هشت تفریح و سرگرمی در محله دربند تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کاخ موزه سبز (کاخ شهوند) و همچنین میدان دربند، دفتر پست دربند - منطقه 19 پستی، موزه سلاح های دربار، ورودی دربند کاخ سعد آباد (شمالی) و فروشگاه یورو شاپ قرار گرفته است.سایر مراکز سرگرمی که در محدوده سرای محله دربند واقع شده‌اند:

 • اتاق فرار (brain game center)
  شهرداری، جعفری، بین فروردین و پارکینگ هایپرمی
 • مجموعه اتاق فرار Museum
  شهرداری، جعفری، بین فروردین و پارکینگ هایپرمی
 • مجموعه اتاق فرار Antidote
  شهرداری، جعفری، بین فروردین و پارکینگ هایپرمی
 • مجموعه اتاق فرار Lost
  شهرداری، جعفری، بین فروردین و پارکینگ هایپرمی
 • مجموعه اتاق فرار Illusion
  شهرداری، جعفری، بین توچال دوم و فروردین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 24 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای محله دربند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای محله دربند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای محله دربند ندارد.
  neshan logo