info
عکس مسجد ثامن الحجج دانشگاه
category

مسجد ثامن الحجج دانشگاه محله شهرک هما، تهران

درباره‌ی مسجد ثامن الحجج دانشگاه

مسجد ثامن الحجج دانشگاه (مسجد) در محله شهرک هما تهران و خیابان قموشی واقع شده است. این مکان یکی از پنج مسجد در محله شهرک هما تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین عجایب و مرکز خرید تیراژه و همچنین دانشگاه علم و فرهنگ، کافه رستوران دا، تالار پذیرایی عمارت بهشت، فست فود کاسکو و بوستان دانشجو قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد ثامن الحجج دانشگاه واقع شده‌اند:

 • مسجد و حسینه محبان زهراء
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، آذری، عربشاهی، سوده
 • حسینیه یرکیها
  (3.7)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، ناطق نوری، لادن بخش
 • مسجد امام رضا
  (4.8)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، آذری
 • مسجد محبان الزهرا (س)
  (4.3)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، قموشی، عربشاهی، محبان زهرا
 • مسجد ثامن الحجج
  (3.4)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، ناطق نوری، ثامن الحجج، بین شاهی و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Sajawd (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد ثامن الحجج دانشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد ثامن الحجج دانشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد ثامن الحجج دانشگاه ندارد.
  neshan logo