info
عکس ایستگاه اتوبوس نشوه
category

ایستگاه اتوبوس نشوه محله حکیمیه، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نشوه

ایستگاه اتوبوس نشوه (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و خیابان شهید نشوه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سه شنبه بازار و همچنین ارزانسرای میوه محله حکیمیه، کادونا، پندتک، ریمپ تیونینگ قصر و اردوگاه فرهنگی، ورزشی شهید فهمیده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نشوه تهران

در شهر تهران، محله حکیمیه ، ایستگاه اتوبوس نشوه تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه، بین ده متری پژم و 15 متری نیلی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نشوه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نشوه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نشوه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خورشید
  بزرگراه شهید زین الدین، بابائیان، بین پیام و پاسگاه
 • ایستگاه اتوبوس خلیج فارس
  خلعتبری، افق، ساحل
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه کوثر
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، بلوار شهید عبدالرضا، بین افتخار و شهید نشوه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نشوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نشوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نشوه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه، بین ده متری پژم و 15 متری نیلی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo