info
عکس قهوه ایلیا
category

قهوه ایلیا محله بازار تهران، تهران

درباره‌ی قهوه ایلیا

قهوه ایلیا (کافی‌شاپ) در محله بازار تهران تهران و خیابان شیخ علی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از ده کافی‌شاپ در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید دکتر چمران و بازار رضا و همچنین بازارچه تاریخی عودلاجان، بازارچه عودلاجان، فروشگاه لوازم تحریر پونز، رستوران مرشد و خشکبار ناصر گیاهی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه ایلیا تهران

کافی شاپ قهوه ایلیا تهران در شهر تهران محله بازار تهران واقع شده است. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، شیخ علی است. شماره کافی شاپ قهوه ایلیا تهران 55584803 است که هر اطلاعاتی در مورد این کافی شاپ بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

کافی شاپ قهوه ایلیا تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله بازار تهران است. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ قهوه ایلیا تهران برویم؟

یکی از امتیازات کافی شاپ قهوه ایلیا تهران، نزدیک بودن آن به ایستگاه اتوبوس متروامام خمینی سیزده آبان است. ایستگاه مترو خیام هم در نزدیکی این کافی شاپ قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه ایلیا تهران را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ قهوه ایلیا تهران به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه ایلیا واقع شده‌اند:

 • کافه شهریار
  اردستانی، بازار امین السلطان، موسوی، مهدوی، تهرانچی
 • کافه لمیر
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو
 • قهوه آنیس
  خیام، 15 خرداد، بین زرتشتیها و بازار کفاشها
 • همکافه
  خیام، 15 خرداد، بازار کفاشها، تیمچه حاجب الدوله
 • کافه نایبی
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو، مروی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه ایلیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه ایلیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه ایلیا ندارد.
  location استان تهران، تهران، شیخ علی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری قهوه ایلیا

  شنبه 08:45 تا 19:00
  یک‌شنبه 08:45 تا 19:00
  دوشنبه 08:45 تا 19:00
  سه‌شنبه 08:45 تا 19:00
  چهارشنبه 08:45 تا 19:00
  پنج‌شنبه 08:45 تا 16:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo