info
عکس بیرون بر ماثناعکس بیرون بر ماثناعکس بیرون بر ماثنا
category

بیرون بر ماثنا محله شهرک امام حسین، شیراز

ارائه‌دهنده غذای بیرون‌بر

درباره‌ی بیرون بر ماثنا

بیرون بر ماثنا (ارائه‌دهنده غذای بیرون‌بر) در محله شهرک امام حسین شیراز و بلوار تخت جمشید شرقی، تخت جمشید غربی 12 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز ترمز ABS علی، کارواش ماهان، فست فود نون و نمک، بیرون بر پاپیون و فروشگاه مصالح ساختمانی ولیعصر قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد بیرون بر ماثنا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 14 دی ماه 1402

  عالیی

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 11 تیر ماه 1402

  هنوز باز نشده ولی بد به نظر نمیاد


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 14 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیرون بر ماثنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 14 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیرون بر ماثنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیرون بر ماثنا ندارد.
neshan logo