info
عکس فروشگاه جانبو۲۴۵۶
category

فروشگاه جانبو۲۴۵۶ محله فاز سه، پرند

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاه جانبو۲۴۵۶

فروشگاه جانبو۲۴۵۶ (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فاز سه شهر جدید پرند و خیابان ابوریحان واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله فاز سه شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک سعدی (فانوس) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جانبو۲۴۵۶ پرند

آدرس فروشگاه جانبو۲۴۵۶ پرند، شهر پرند، محله فاز سه و است. فروشگاه جانبو۲۴۵۶ پرند یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاز سه به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه زنجیره ای افق کوروش ، جانبو و فروشگاه زنجیره ای شهروند در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو۲۴۵۶ پرند برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو۲۴۵۶ پرند را انتخاب کنید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه جانبو۲۴۵۶ پرند رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه جانبو۲۴۵۶ پرند را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه جانبو۲۴۵۶ واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
  بلوار شهید چمران، ستاره
 • جانبو
  (4.0)
  کوهستان، کوکب 4، کوکب، کوکب 2
 • فروشگاه زنجیره ای شهروند
  (4.1)
  بلوار علامه مطهری، بین میرداماد 6 و میدان چمران
 • فروشگاه اتکا
  (4.2)
  بلوار شهید چمران، ستاره
 • فروشگاه شهروند پرند
  (4.3)
  بلوار انقلاب اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه جانبو۲۴۵۶ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه جانبو۲۴۵۶ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه جانبو۲۴۵۶ ندارد.
  neshan logo