info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین محله آرامستان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (ایستگاه اتوبوس) در محله آرامستان اراک و خیابان فرهیختگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله آرامستان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه سوخت حدیث، فروشگاه تعاون، رویه کوبی و تعمیرات مبل مهراد، کانون فرهنگی هنری بقیه الله (عج) مسجد الزهرا و پوشاک هدیه شعبه 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اراک

در شهر اراک، محله آرامستان ، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اراک قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میرزا حسن آشتیانی، فرهیختگان، بین شهدا و فرهنگ 2 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی تختی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  شهدا، بین بنی جمالی و میرزای شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس جهاد وسط
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، بین مجتبی جودکی و روحی
 • ایستگاه اتوبوس آل احمد
  داوران، بین صالحی و آل محمد
 • ایستگاه اتوبوس کوچه علی بیگی
  داوران، بین احمد کریمی و اسماعیل علی بیگی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای جهاد
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، تقاطع قاضی طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین ندارد.
  neshan logo