عکس خانه سالمندان والا
مشاهده در نقشه نشان
category

خانه سالمندان والا (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

مرکز توانبخشی
5.0
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آبادان، خارک، خارک چهارم

موقعیت خانه سالمندان والا در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

خانه سالمندان والا (مرکز توانبخشی) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان خارک چهارم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز سه شنبه بازار و همچنین بوستان نفت، مجتمع نانوایی سنگک و لواش سروش ولایت، مسجد امام مهدی(عج)، شرکت مسیر نقره ای و گوشت و مرغ البرز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز توانبخشی خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آبادان، خارک، خارک چهارم


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه سالمندان والا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز توانبخشی

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خانه سالمندان والا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه سالمندان والا ندارد.
neshan logo