info
عکس خانه سالمندان والا
category

خانه سالمندان والا محله شهرک نفت (البرز)، تهران

مرکز توانبخشی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خانه سالمندان والا

خانه سالمندان والا (مرکز توانبخشی) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان خارک چهارم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز سه شنبه بازار و همچنین بوستان نفت، مجتمع نانوایی سنگک و لواش سروش ولایت، مسجد امام مهدی(عج)، کافه تراس و شرکت مسیر نقره ای قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز توانبخشی خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه سالمندان والا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خانه سالمندان والا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه سالمندان والا ندارد.
neshan logo