info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری
category

ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری محله شریعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری

ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری (ایستگاه اتوبوس) در محله شریعتی اراک و خیابان شریعتی، شهریار سلطانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شریعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی شاپ و رستوران ژیوان، پیتزا پیتزا، کافه رستوران پیانو، آبرنگ (پوشاک کودک) - abrang kids' clothing و فروشگاه گوشت مرغ درسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری اراک

ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک ولیعصر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شریعتی، شهریار سلطانی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس موعود را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فرمانداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه چشم موشک
  امام رضا، پسندیده، مطهری، بین ایمان 13 و ولایت
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان 2
  جهان پناه، علم الهدی، مسجد انصار، بین کوکب 1 و میدان پرستار
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  جهان پناه، علم الهدی، بین ایثار و میدان پرستار
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  مطهری، بین ایمان 9 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فرمانداری ندارد.
  neshan logo