info
عکس پارک شیشه گری
category

پارک شیشه گری محله دباغ خانه، شیراز

درباره‌ی پارک شیشه گری

پارک شیشه گری (پارک) در محله دباغ خانه شیراز و بلوار ارتش، ارتش 17، ارتش 21/4، ارتش 21، بین مفتح 15 و 21 واقع شده است. این بوستان یکی از سه بوستان در محله دباغ خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم یدکی اصیل، عکاسی شیما، املاک مویدی، کباب سرای حاج مختار و سوپر مارکت مویدی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک شیشه گری شیراز

برای رفتن به بوستان پارک شیشه گری شیراز باید به در محله دباغ خانه شهر شیراز بروید. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان فارس، شیراز، بلوار ارتش، ارتش 17، ارتش 21/4، ارتش 21، بین مفتح 15 و 21 است. بوستان پارک شیشه گری شیراز از بهترین مکان‌های تفریحی محله دباغ خانه در شهر شیراز است. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به فست فود جوی، رستوران روته، رستوران گرتا و فست فود شناشاره کنیم. از مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان پارک شیشه گری شیراز می‌توانیم باغ ارم، آرامگاه سعدی و باغ عفیف آباد را نام ببریم.

چطور به بوستان پارک شیشه گری شیراز برویم؟

خوب است برای کمک به کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس علمداری در نزدیکی بوستان پارک شیشه گری شیراز قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری را هم در نقشه نشان ببینید. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان پارک شیشه گری شیراز روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

در ادامه، می‌توانید تصاویر این پارک را مشاهده کنید. ما آدرس دقیق و ایستگاه‌های نزدیک بوستان پارک شیشه گری شیراز را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا راحت‌تر به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک شیشه گری واقع شده‌اند:

 • پارک فتح
  (5.0)
  بلوار ارتش، فتح
 • بوستان حاشیه ای لاوان
  (3.7)
  بلوار دلاوران بسیج، لاوان، بین لاوان 11 و میدان لاوان
 • پارک زندگی
  (4.0)
  بلوار ارتش، قیام
 • پارک محله ای خاتون
  (3.3)
  بلوار سیبویه، سیبویه 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zakeri (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 29 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک شیشه گری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 29 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک شیشه گری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک شیشه گری ندارد.
  neshan logo