info
عکس ایستگاه اتوبوس سفارت
category

ایستگاه اتوبوس سفارت محله شیخ هادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سفارت

ایستگاه اتوبوس سفارت (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ هادی تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مروستی، موزه مردم شناسی ارامنه (موزه اسقف اعظم آرداک مانوکیان) و پاساژ سعید (مرکز خرید عینک) و همچنین پل کالج، مرکز زبان فرانسه تهران، تالار فردوسی، تالار وحدت و بیمه ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سفارت تهران

ایستگاه اتوبوس سفارت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شیخ هادی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در حافظ، بین هلال احمر و پل حافظ قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سفارت تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو فردوسی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید رازی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سفارت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایرانشهر
  قرنی، طالقانی، بین موسوی و ایرانشهر
 • ایستگاه اتوبوس ورشو
  پل حافظ
 • ایستگاه اتوبوس سخائی
  امام خمینی، سی تیر، بین سخایی و امین الوزرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سفارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سفارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سفارت ندارد.
  neshan logo