عکس فروشگاه زنجیره ای جانبو
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه زنجیره ای جانبو (محله قزل قلعه، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، هشتم

موقعیت فروشگاه زنجیره ای جانبو در محله قزل قلعه تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

از این مکان خرید کن و ۳ درصد از پولِ‌تو پس بگیر!

پیشنهاد از

فروشگاه زنجیره ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله قزل قلعه تهران و خیابان هشتم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله قزل قلعه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شریعتی و مجتمع تجاری احسان و همچنین پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، رستوران صاحبدلان، قنادی لاریسا و دفتر پست کوی دانشگاه قرار گرفته است.


درباره فروشگاه زنجیره ای جانبو

فروشگاه زنجیره ای جانبو در شهر تهران، محله قزل قلعه و خیابان هشتم قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02188551750) تماس بگیرید. فروشگاه زنجیره ای جانبو یکی از فروشگاه‌های خوب محله قزل قلعه است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی و سوپر مارکت هفت تا یازده در محدوده این فروشگاه قرار دارند.


چطور به فروشگاه زنجیره ای جانبو برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای جانبو را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس هفدهم قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه زنجیره ای جانبو نیز ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه زنجیره ای جانبو زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره ای جانبو دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، هشتم

تلفن تماس: 02188551750

وب‌سایت رسمی: canbo.ir

ساعت کاری فروشگاه زنجیره ای جانبو

 • شنبه10:00 - 22:00
 • یک‌شنبه10:00 - 22:00
 • دوشنبه10:00 - 22:00
 • سه‌شنبه10:00 - 22:00
 • چهارشنبه10:00 - 22:00
 • پنج‌شنبه10:00 - 22:00
 • جمعه10:00 - 22:00

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  دکتر فاطمی، سین دخت، بین بهروز و گردآفرید
 • فروشگاه زنجیره ای وین مارکت شعبه کارگر شمالی
  کارگر شمالی، هفتم
 • سوپر مارکت هفت تا یازده
  (4.0)
  کارگر شمالی، ابراهیمی
 • فروشگاه افق کوروش
  (1.0)
  کارگر شمالی، صادقی
 • فروشگاه زنجیره ای یاران دریان
  (3.0)
  کارگر شمالی، گردآفرید
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zeynodin (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد فروشگاه زنجیره ای جانبو

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   بلالی
   شنبه 11 اردیبهشت ماه 1400

   فروشگاه محبوب محله که همه نیازهای خونه رو با قیمت خوب داره

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای جانبو ندارد.
  neshan logo