info
عکس ایستگاه اتوبوس رسالت
category

ایستگاه اتوبوس رسالت محله توشیبا، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رسالت

ایستگاه اتوبوس رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله توشیبا رشت و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله توشیبا رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آدینه و همچنین رستوران خانواده، شرکت بیمه کوثر سرپرستی استان گیلان، فروشگاه کندو، فرش و موکت زیگورات و بانک تجارت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رسالت رشت

ایستگاه اتوبوس رسالت رشت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله توشیبا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام خمینی، بین ارشاد و رسالت می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رسالت رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید لامع را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس رسالت رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه منظریه
  بلوار امام خمینی، گلستان
 • ایستگاه اتوبوس سعادت
  بلوار امام خمینی، بین سعادت و حق پرست
 • ایستگاه اتوبوس شهرک مسکونی شهید عباسپور
  بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه باهنر
  بلوار امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رسالت ندارد.
  neshan logo