info
عکس پوشاک بهارک
category

پوشاک بهارک محله ایرانشهر، یزد

درباره‌ی پوشاک بهارک

پوشاک بهارک (فروشگاه لباس) در محله ایرانشهر یزد و خیابان معلم واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لباس در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین بستنی و فالوده شیرحسین، نمایندگی 4002 ایران خودرو، گروه تجاری سها فروشگاه محصولات شیایومی، درمانگاه فرهنگیان و داروخانه شبانه‌روزی دکتر سخنور قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک بهارک یزد

فروشگاه پوشاک بهارک یزد در محله ایرانشهر شهر یزد، در قرار دارد. فروشگاه پوشاک بهارک یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایرانشهر به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به تولید و پخش پوشاک یوسف، تولیدی لباس و مشکی پوشان اشاره کرد.

چطور به فروشگاه پوشاک بهارک یزد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک بهارک یزد را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید حسین زاده قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک بهارک یزد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پوشاک بهارک یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک بهارک واقع شده‌اند:

 • تولید و پخش پوشاک یوسف
  شهید رجایی، بلوار امامزاده جعفر
 • تولیدی لباس
  شهید رجایی، بلوار امامزاده جعفر
 • مشکی پوشان
  شهید رجایی
 • پوشاک آنا
  خیابان انقلاب، بین کوچه شاعری و چهل و یک
 • خانه کودک آفرینش
  بلوار مطهری، کوچه گلشن، کوی خیام، بین خیام 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sokoot_yahya (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک بهارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک بهارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک بهارک ندارد.
  neshan logo