info
عکس گیم نت آدرنالین
category

گیم نت آدرنالین محله ادبجو، اراک

مرکز تفریحی و سرگرمی
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گیم نت آدرنالین

گیم نت آدرنالین ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله ادبجو اراک و خیابان محدرضا رحمانی واقع شده است. این مکان یکی از دو تفریح و سرگرمی در محله ادبجو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سعادت و همچنین رستوران مروارید، پیک موتوری خرم، بوستان شهر، مسجد آسید مهدی و پلیس + 10 میدان سرداران قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده گیم نت آدرنالین واقع شده‌اند:

 • گیم نت صبا
  خیابان شهید رجایی، صبا
 • گیم نت
  امام خمینی، پاسداران، بین عربشاهی و افتخار
 • گیم نت آسیا
  (5.0)
  پروفسور حسابی، بین آرش و منصوری
 • گیم‌نت عمو سهراب
  (5.0)
  بلوار قدس
 • گیم نت داش علی
  (4.0)
  خیابان شهید رجایی، موسوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rubikman (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 02 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گیم نت آدرنالین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 02 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گیم نت آدرنالین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گیم نت آدرنالین ندارد.
  neshan logo