info
عکس ایستگاه اتوبوس بهار شیراز
category

ایستگاه اتوبوس بهار شیراز محله سهروردی - باغ صبا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهار شیراز

ایستگاه اتوبوس بهار شیراز (ایستگاه اتوبوس) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان بهار شیراز واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه عکسخانه شهر و همچنین شرکت راندمان، دانشگاه جامع علمی کاربردی - واحد شرق، خانه کهن آوش، بیتا رستوران و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهار شیراز تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بهار شیراز تهران، شهر تهران، محله سهروردی - باغ صبا است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بهار شیراز، بین ملیکیان و زنده دلان قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهار شیراز تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو هفت تیر است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس دارکوب قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهار شیراز تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهار شیراز واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهار شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهار شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهار شیراز ندارد.
neshan logo