عکس دندانپزشکی دکتر میر محمدی
category

دندانپزشکی دکتر میر محمدی (محله ونک، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان ونک

موقعیت دندانپزشکی دکتر میر محمدی در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

تا ۶۵٪

تخفیف

جرمگیری در دندانپزشکی دکتر میر محمدی (تخفیف 65%)

پیشنهاد از

دندانپزشکی دکتر میر محمدی (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله ونک تهران و میدان ونک واقع شده است. این مکان یکی از سی و سه بهداشت و درمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین برج آسمان ونک، قهوه لمیز، حسابداران برتر - آموزشگاه حسابداری، دکتر عباس بهراد متخصص ارتوپدی و چرم مشهد قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میدان ونک


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده دندانپزشکی دکتر میر محمدی واقع شده‌اند:

  • مرکز آمبولانس خصوصی پارس امداد
    (5.0)
    نلسون ماندلا (جردن)، والی نژاد
  • مرکز درمان چاقی تهران
    (4.9)
    ولیعصر، صانعی
  • بیمارستان چشم پزشکی ونک
    (4.6)
    بزرگراه شهید حقانی، بعد از گاندی
  • آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک
    (3.0)
    ولیعصر، شریفی
  • گروه تیراژه
    (2.0)
    گاندی، پنجم
  • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دندانپزشکی دکتر میر محمدی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

    آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
    کاربر گرامی،
    اطلاعات درج‌شده در مورد دندانپزشکی دکتر میر محمدی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دندانپزشکی دکتر میر محمدی تهران ندارد.