info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی
category

ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی محله آهنگران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی

ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگران تهران و کنارگذر بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله آهنگران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چند شنبه بازار محلی و همچنین سوپرمارکت مهدی عیسی نژاد، ایران رگال، نانوای بربری سنتی، خدمات کامپیوتر پیام و حسنیه شرق تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی تهران است که در محله آهنگران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، بین نبی زاده و شریفی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو چهل تن دولاب قرار دارد. آژانس یاران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دولاب
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس باغ فرید
  بزرگراه محلاتی، بعد از خرمگاه
 • ایستگاه اتوبوس اصفهانک
  بزرگراه محلاتی، نرسیده به فتح الهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی ندارد.
  neshan logo