info
عکس بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
category

بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) محله شهرک فاطمیه، اراک

درباره‌ی بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )

بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) (بانک) در محله شهرک فاطمیه اراک و خیابان دوازده متری عترت، عترت، بین فضیلت 1 و 3 واقع شده است. این مکان یکی از شش بانک در محله شهرک فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین نانوایی سنگک، لوازم یدکی شهرجردی، کتابخانه استاد ابراهیم دهگان، باتری سازی شهرجردی و فروشگاه رفیعی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) اراک

آدرس بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) اراک، شهر اراک، محله شهرک فاطمیه، است. یکی از بانک‌های خوب محله شهرک فاطمیه، بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) اراک است. بانک‌های بانک مسکن، بانک مهر ایران و خودپرداز بانک دی هم در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) اراک برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) اراک در ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

در ادامه، اطلاعات دقیق بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) اراک را برای شما قرار داده‌ایم. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) واقع شده‌اند:

 • بانک مسکن
  جوانه، جوانه 8، بین رویش 4 و جوانه 7
 • بانک مهر ایران
  بلوار کاظمی آشتیانی، عدالت، بین چهارراه معلم و بشارت
 • خودپرداز بانک دی
  بلوار شهدای دولت، فطرت 10، فطرت، فطرت 5
 • بانک ملی
  (3.0)
  بلوار فاطمیه، موتورخانه
 • بانک ملت
  (3.0)
  بلوار حافظیه، حافظ 2، خدمت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) ندارد.
  neshan logo