info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی (محله پارس، رشت)

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در محله پارس رشت و خیابان جوان 1 واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله پارس رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساعت آفتابی آنالماتیک پارک ملت و خانه روستایی پارک ملت و همچنین مرکز تصویربرداری نگاه، پلیس راهنمایی رانندگی، کلوچه پزی ولیعصر، رستوران پاچینی و فروشگاه مبلمان اداری صنعت کار قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی رشت

آدرس بانک ملی رشت، شهر رشت، محله پارس، است. شما می‌توانید با این شماره 01333750066 با بانک ملی رشت تماس بگیرید. بانک ملی رشت را می‌توان از بانک‌های خوب محله پارس برشمرد. بانک سپه، بانک دی شعبه رشت - کد 1301 و بانک ملی از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ملی رشت برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. برای رسیدن به بانک ملی رشت شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس میدان شعار پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. یادتان باشد در صورتی که به بانک ملی رشت مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملی رشت را ببینید. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • بانک سپه
  تختی، بین میدان شهید انصاری و ملک
 • بانک دی شعبه رشت - کد 1301
  بلوار گلسار
 • بانک ملی
  تختی، بین شبنم و میدان شهید انصاری
 • بانک تجارت
  بلوار نماز، بین میخک و باستانی شعار
 • بانک پارسیان
  (5.0)
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
  location استان گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، جوان 1
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک ملی

  شنبه 08:00 تا 13:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 13:00
  دوشنبه 08:00 تا 13:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 13:00
  چهارشنبه 08:00 تا 13:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 12:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo