info
عکس ایستگاه اتوبوس سرو
category

ایستگاه اتوبوس سرو محله سرو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرو

ایستگاه اتوبوس سرو (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو تهران و خیابان پاک نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عرفان و مرکز خرید مریم و همچنین پیتزا پاتزا، رستوران دریایی ماهی خوب، دفتر وکالت و مشاوره حقوقی وکیل کال، شبکه رسانه تهران و تالار پذیرایی سرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرو تهران

ایستگاه اتوبوس سرو تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سرو پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پاک نژاد بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سرو تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان کتاب قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی باغ آسمون قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ماهان
  بلوار شاهنامه، بین نهم و سیزدهم
 • ایستگاه اتوبوس دریا
  فرحزادی، بین بوستان دوم و بوستان یکم
 • ایستگاه اتوبوس آسمانها
  عسکری گراوند، تقاطع آسمان
 • ایستگاه اتوبوس سپیدار
  عسکری گراوند، بین فرحزاد و 12 متری سپیدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرو ندارد.
  neshan logo