info
عکس فروشگاه جانبو
category

فروشگاه جانبو اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه جانبو

فروشگاه جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان لاله جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد فاطمیه (س)، آموزشگاه رانندگی پاتریس، فروشگاه مظاهری، باشگاه پرورش اندام امید و شیرینی پوپک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جانبو اصفهان

آدرس فروشگاه جانبو اصفهان، شهر اصفهان، و است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (+989922037441) تماس بگیرید. فروشگاه جانبو اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب شهر اصفهان به حساب می‌آید. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، افق کوروش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو اصفهان برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو اصفهان را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه جانبو اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه جانبو اصفهان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
فروشگاه جانبو در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  آل یاسین، بین بهار 7 و شادیها
 • افق کوروش
  (1.0)
  لاله جنوبی، بین سلمان فارسی و تندیس
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  (3.0)
  اوحدی، بین مهدیه و هما
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اصغر (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه جانبو ندارد.
  neshan logo