info
عکس موزه سیار دوستی فرهنگ ملل
category

موزه سیار دوستی فرهنگ ملل محله کاشانک، تهران

درباره‌ی موزه سیار دوستی فرهنگ ملل

موزه سیار دوستی فرهنگ ملل (موزه) در محله کاشانک تهران و خیابان باقریان واقع شده است. این مکان یکی از یازده موزه در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین شیرینی شان بابا، سالن زیبایی مالنا، الو پیتزا، پلیس - 10 و تهیه غذا مرشد قرار گرفته است.
سایر موزه‌ها که در محدوده موزه سیار دوستی فرهنگ ملل واقع شده‌اند:

 • رصد خانه و موزه شهاب سنگ نیاوران
  (4.0)
  پور ابتهاج (دارآباد)، موزه، کوهپایه سوم
 • موزه پارچه و لباس‌های سلطنتی نیاوران
  (4.0)
  ميدان شهید باهنر(نیاوران)، پاسداران
 • مدرسه اختصاصی پهلوی دوم
  (4.8)
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، نصیرآبادی
 • باغ موزه کتیبه ها
  (4.8)
  پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، قاسمی، یاس
 • موزه کتابخانه‌ سلطنتی نیاوران
  (4.9)
  نصیرآبادی، حیدری راد، اتحاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 19 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه سیار دوستی فرهنگ ملل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 19 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه سیار دوستی فرهنگ ملل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه سیار دوستی فرهنگ ملل ندارد.
  neshan logo