عکس پایانه تاکسیرانی میدان آزادی
category

پایانه تاکسیرانی میدان آزادی (محله طرشت، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه جناح، نرسیده به صفا

موقعیت پایانه تاکسیرانی میدان آزادی در محله طرشت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه تاکسیرانی میدان آزادی (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله طرشت تهران و بزرگراه جناح واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند برج میدان آزادی و موزه برج آزادی (تالار کهن) و همچنین پایانه تاکسی شهید نظری، فلافل مامان جون، جرثقیل ازادی، کافه سنتی عطا و ایرلاین مراج قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه جناح، نرسیده به صفا


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه تاکسیرانی میدان آزادی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ramin.sh.66 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه تاکسیرانی میدان آزادی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه تاکسیرانی میدان آزادی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه تاکسیرانی میدان آزادی تهران ندارد.