info
عکس ایستگاه اتوبوس کمیل
category

ایستگاه اتوبوس کمیل محله بریانک، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کمیل

ایستگاه اتوبوس کمیل (ایستگاه اتوبوس) در محله بریانک تهران و خیابان کنارگذر نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله بریانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماشین مدیک و همچنین فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان، تالار پذیرایی مجلل کیان، نواب، پمپ بنزین ۲۳۸ (کمیل) و اکواریوم مدرن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کمیل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کمیل تهران

در شهر تهران، محله بریانک ، ایستگاه اتوبوس کمیل تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه نواب صفوی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کمیل تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو کمیل نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مخصوص واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کمیل تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کمیل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سینا
  قزوین، مخصوص، بین عارف و یونان
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  امام خمینی، باستان، بین جوانشیر و افسانه
 • ایستگاه اتوبوس خوش
  امام خمینی، بین خوش و مالک اشتر
 • ایستگاه اتوبوس اسکندری
  امام خمینی، بین فرخ و فرحی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کمیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کمیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کمیل ندارد.
  neshan logo