info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید مفتحعکس ایستگاه اتوبوس شهید مفتحعکس ایستگاه اتوبوس شهید مفتحعکس ایستگاه اتوبوس شهید مفتح
category

ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اصفهان

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید مفتح

ایستگاه اتوبوس شهید مفتح (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ملک شهر اصفهان و همچنین بیمه ایران میرعلایی ، مرغ بریان آتشکده، ایستگاه مترو مفتح، پلیس + 10 و آژانس هواپیمایی مهرگان پردیس گشت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اصفهان

در شهر اصفهان، محله ملک شهر ، ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان غربی، بین شقایق و مفتح واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مفتح قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس اروند را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مفتح

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سید
  چهارشنبه 01 دی ماه 1400

  عالی همیشه تمیز

 • avatar
  amir
  پنجشنبه 23 دی ماه 1400

  عالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید مفتح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پنج طبقه
  گلخانه، بین شیرین و شمیم
 • ایستگاه اتوبوس شهید ترکان
  ناصر خسرو، بین مهتاب و صدیقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید مفتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مفتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید مفتح ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، بهارستان غربی، بین شقایق و مفتح
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ایستگاه اتوبوس شهید مفتح

  شنبه 06:30 تا 20:00
  یک‌شنبه 06:30 تا 20:00
  دوشنبه 06:30 تا 20:00
  سه‌شنبه 06:30 تا 20:00
  چهارشنبه 06:30 تا 20:00
  پنج‌شنبه 06:30 تا 20:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo