info
عکس سوپر تک شاپ
category

سوپر تک شاپ (محله زاهد گیلانی، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای

درباره‌ی سوپر تک شاپ

موقعیت سوپر تک شاپ در محله زاهد گیلانی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

سوپر تک شاپ (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله زاهد گیلانی تهران و خیابان نجار واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله زاهد گیلانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیوپاد - روپاد - پالپینگ و همچنین بازار میوه و تره بار صفا، هییت و سقاخانه قمر بنی هاشم (ع)، مسجد اسلامیه، پایگاه مرکز بهداشت صفا و شیرینی سرای شمس قرار گرفته است.سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر تک شاپ واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت و پروتئین دلگشا
  پیروزی، دریاباری، بین درودیان و مهراس
 • سوپرمارکت اسماعیل پور
  مدنی، محمدی، 17 شهریور، شاه علی
 • سوپر مارکت احمدی
  کفایی امانی، 17 شهریور، رسولی
 • هایپر محمد
  امام علی، شیخ الرئیس، دومانلو، بین میثمی و عزیزی
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه قاسمی
  امام علی، شیخ الرئیس، عزیزی غربی، بین اعتمادی و کاظمی دینان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر تک شاپ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر تک شاپ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر تک شاپ ندارد.
  neshan logo