info
عکس خدمات ناخن مجموعه الگو
category

خدمات ناخن مجموعه الگو (محله دزاشیب - حکمت، تهران)

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خدمات ناخن مجموعه الگو

خدمات ناخن مجموعه الگو (سالن آرایش و زیبایی) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان دزاشیب واقع شده است. این سالن یکی از سی و نه سالن آرایش و زیبایی در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه سیمین دانشور و جلال آل احمد و مجتمع کامپیوتر و موبایل شمرون و همچنین فیزیوتراپی توان نوین، شمرون کباب، آبمیوه امید، چاکوچ و رستوران دل کوک قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده خدمات ناخن مجموعه الگو واقع شده‌اند:

 • سالن پیرایش مردانه کلاسیک
  شهرداری، بعثت، بین زعیم و شهرستانی
 • مرکز لیزر و زیبایی گیوا
  اندرزگو، سلیمانی
 • سالن زیبابی طراوت (راشل سابق)
  شریعتی، بین الوند و خوشنویس
 • سالن تخصصی ناخن مریم ملکی
  دزاشیب، کریمی، محققی دوم
 • سالن باران
  شریعتی، محوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط درگاهی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات ناخن مجموعه الگو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات ناخن مجموعه الگو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات ناخن مجموعه الگو ندارد.
  neshan logo