عکس خشکشویی سعید
category

خشکشویی سعید (محله آشتیانی، تهران)

خشکشویی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دماوند، حیدری

موقعیت خشکشویی سعید در محله آشتیانی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

خشکشویی سعید (خشکشویی) در محله آشتیانی تهران و خیابان حیدری واقع شده است. این مکان یکی از دو خشکشویی در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی پاک، بوستان نیما، داروخانه شبانه روزی دماوند، خدمات کامپیوتری ایمان و بانک ملت قرار گرفته است.


تصاویر خشکشویی سعید


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دماوند، حیدری

تلفن تماس: 02177480856


سایر خشکشویی‌های که در محدوده خشکشویی سعید واقع شده‌اند:

 • خشکشویی زبرا
  بزرگراه باقری، ابراهیمی
 • خشکشویی سادات
  دماوند، صادقی 113، بین 136 و احمدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خشکشویی سعید تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خشکشویی اتوشویی سفیدشویی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خشکشویی سعید تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خشکشویی سعید تهران ندارد.