عکس ایستگاه اتوبوس خوش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس خوش (محله سلسبیل جنوبی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین اینانلو و ارشادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس خوش در محله سلسبیل جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خوش (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل جنوبی تهران و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان رضوان و شریمپ سنتر و همچنین رستوران باغ گلستان، پارک نیلوفر، مسجد صاحب الزمان (عج)، مجتمع ورزشی باغ گلستان و کافی‌نت ری را قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کمیل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خوش

در شهر تهران، محله سلسبیل جنوبی خیابان کمیل، ایستگاه اتوبوس خوش قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین اینانلو و ارشادی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خوش عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو کمیل قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سروش را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه نواب صفوی، کمیل، بین اینانلو و ارشادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خوش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جیحون
  سبحانی، کمیل، بین جعفری و گروسی
 • ایستگاه اتوبوس اکبرآباد باشگاه فرهنگیان
  امام خمینی، کمالی، اسکندری جنوبی، بین نقیبی و شهید مرتضی کریمی شالی
 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  امام خمینی، رودکی جنوبی، بین هاشمی و ارزانی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خوش ندارد.
  neshan logo