عکس جگرکی کوبیده کاج
مشاهده در نقشه نشان
category

جگرکی کوبیده کاج (محله دشتی، حمیدیا)

جگرکی
5.0
4 رای
استان یزد حمیدیا استان یزد، حمیدیا، بلوار جهاد، صابران

موقعیت جگرکی کوبیده کاج در محله دشتی حمیدیا را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

جگرکی کوبیده کاج (جگرکی) در محله دشتی حمیدیا و خیابان صابران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین رستوران آریانا، داروخانه ددروالا، نانوایی کوثر، فروشگاه اسکیچرز و خودپرداز صادرات قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این غذاخوری یکی از جگرکی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، حمیدیا، بلوار جهاد، صابران

تلفن تماس: +989126961183


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Yousef (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جگرکی کوبیده کاج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

غذا غذاخوری جگر جگرکی جگرسرا جگرسرای

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد جگرکی کوبیده کاج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جگرکی کوبیده کاج ندارد.
neshan logo