info
عکس انبار اداره تملیکی تهران
category

انبار اداره تملیکی تهران (محله شهرک استقلال، تهران)

درباره‌ی انبار اداره تملیکی تهران

انبار اداره تملیکی تهران (انبار) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر متوسلیان (فتح) واقع شده است. این مکان یکی از بیست و نه انبار در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره اموال تملیکی و پادگان یدالهی شهید زرهرن قرار گرفته است.سایر انبارهای که در محدوده انبار اداره تملیکی تهران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انبار اداره تملیکی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد انبار اداره تملیکی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انبار اداره تملیکی تهران ندارد.
neshan logo