info
عکس مجموعه اتاق فرار جوکر
category

مجموعه اتاق فرار جوکر محله سرو، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه اتاق فرار جوکر

مجموعه اتاق فرار جوکر ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله سرو تهران و خیابان سرو غربی واقع شده است. این مکان یکی از دوازده تفریح و سرگرمی در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اوپال و مرکز خرید اپال و همچنین میدان کتاب، کاردرمانی تاک، بامیکا، پارک بوستان و فست فود خرگوشها قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان کتاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده مجموعه اتاق فرار جوکر واقع شده‌اند:

 • اسکیپ یارد
  پاک نژاد، اشکان
 • گيم سنتر نوا (مجتمع آرن)
  فرحزادی، حافظی، بین پرتو و باران
 • موسسه ورزشی شاهین پیام سلامت
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، مطهری، نیلگون، بوستان هفتم
 • اتاق فرار تناقض
  پاک نژاد، نامی
 • فکرکده (بازی فکری)
  عسکری گراوند، شهید منفرد نیاکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط bij@n_bagheri (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه اتاق فرار جوکر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه اتاق فرار جوکر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه اتاق فرار جوکر ندارد.
  neshan logo