عکس دارالترجمه رسمی سودالیت
مشاهده در نقشه نشان
category

دارالترجمه رسمی سودالیت (محله دزاشیب - حکمت، تهران)

دارالترجمه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، بین ساعدی و ماهروزاده

موقعیت دارالترجمه رسمی سودالیت یکی از دفاتر ترجمه خوب منطقه در محله دزاشیب - حکمت تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

دارالترجمه رسمی سودالیت (دارالترجمه) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این دفتر یکی از دو دارالترجمه در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیماستان شهدای تجریش و بازار تجریش و همچنین ایستگاه تاکسی چهارراه پاسداران، داروخانه شبانه روزی طالقانی، دفتر پیشخوان دولت 1256، آژانس هواپیمایی تعطیلات و هوراد شوروم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این دفتر یکی از دفاتر ترجمه خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این دفتر به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، بین ساعدی و ماهروزاده

تلفن تماس: 02122725490

وب‌سایت رسمی: sodalite.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fereshte😎 در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دارالترجمه رسمی سودالیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

رسمی دارالترجمه ترجمه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد دارالترجمه رسمی سودالیت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    چهارشنبه 14 دی ماه 1401

    ترجمه سریع و خوب اما برای پیک کردن باهام هماهنگ نکردن و کلی هزینه بیجا بابت پیک مجبور شدم بدم.

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دارالترجمه رسمی سودالیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دارالترجمه رسمی سودالیت ندارد.
neshan logo