info
عکس ایستگاه اتوبوس مبارک آباد
category

ایستگاه اتوبوس مبارک آباد محله لویزان - شیان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مبارک آباد

ایستگاه اتوبوس مبارک آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله لویزان - شیان تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت عین الدوله (نگارخانه برگ) و مرکز خرید راج و همچنین فروشگاه نیهاد ارگانیک، دوزندگی اتومبیل (چرمینه)، ظروف کرایه امیر، شیرینی سرای قنادباشی و یاران دریان، آذربایجان خداکرمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مبارک آباد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مبارک آباد تهران است که در محله لویزان - شیان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مبارک آباد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی گلستان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مبارک آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لویزان
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس میدان هروی
  استاد حسن بنا شمالی، موسوی، وفا منش
 • ایستگاه اتوبوس شریفی
  استاد حسن بنا شمالی، بین سلیمانی و غیاثی
 • ایستگاه اتوبوس وفامنش
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، وفا، وفا منش، بین مظفریان و شهید جمالی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مبارک آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مبارک آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مبارک آباد ندارد.
  neshan logo