عکس ایستگاه اتوبوس پایانه میامی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه میامی (محله ثامن، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بین شهید محور و شهید آرمون

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه میامی در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه میامی (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و بلوار مفتح شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار ترنج، آموزشگاه رانندگی ثامن، شیرینی گل محمدی، ساندویچ حسین بخشی و کافی نت فرانت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه میامی

در شهر مشهد، محله ثامن بلوار مفتح شرقی، ایستگاه اتوبوس پایانه میامی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بین شهید محور و شهید آرمون قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پایانه میامی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی توربین قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه میامی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بین شهید محور و شهید آرمون


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه میامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 43
  بلوار مفتح، بین مفتح 43 و 45
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 3
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 77
  بزرگراه بابانظر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه میامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه میامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه میامی ندارد.
  neshan logo