info
عکس ایستگاه مترو شهید کلاهدوزعکس ایستگاه مترو شهید کلاهدوز
category

ایستگاه مترو شهید کلاهدوز

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو شهید کلاهدوز

ایستگاه مترو شهید کلاهدوز (ایستگاه مترو) در استان تهران، شهرستان تهران و بزرگراه شهید دوران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دوشنبه بازار پیروزی و همچنین مرکز معاینه فنی سیار کلاهدوز، ورودی مترو ایستگاه شهید کلاهدوز، پایانۀ حمل و نقل درون شهری شهید کلاهدوز، پارکینگ مکانیزه شهید کلاهدوز و دوشنبه بازار مترو کلاهدوز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو شهید کلاهدوز

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
  پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401

  یستگاه متروی شهید کلاهدوز، نخستین ایستگاه خط چهار مترو تهران در مسیر شرق به غرب این خط است. این ایستگاه ابتدای بزرگراه شهید یاسینی بالاتر از بانک سپه واقع شده‌است و دارای سه درب بوده که دو درب آن به اتوبان شهید یاسینی و دیگری به بوستان پیروزی واقع در جنوب فلکه لوزی در محله تهران نو باز می‌گردد. مساحت فضای سر پوشیدهٔ این ایستگاه بالغ بر ۳٬۸۱۱ متر مربع است.

  4
 • avatar
  🔳🔳🔳🔳🔳
  چهارشنبه 03 آبان ماه 1402

  ایستگاه متروی شهید کلاهدوز، نخستین ایستگاه خط ۴ متروی تهران در مسیر شرق به غرب این خط است. این ایستگاه ابتدای بزرگراه شهید یاسینی بالاتر از بانک سپه واقع شده‌است و دارای سه درب بوده که دو درب آن به اتوبان شهید یاسینی و دیگری به بوستان پیروزی واقع در جنوب فلکه لوزی در محله تهران نو باز می‌گردد. این ایستگاه ششمین ایستگاه افتتاح شده در خط ۴ مترو تهران است. در جوار این ایستگاه، دپوی کلاهدوز در خط ۴ وجود دارد که این دپو در سال ۱۳۹۶ به بهره برداری رسید. قرار است توسعه شرقی خط ۴ متروی تهران، از این ایستگاه به سمت دانشگاه شهید عباسپور احداث شود.

  2

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهید کلاهدوز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهید کلاهدوز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهید کلاهدوز ندارد.
neshan logo