info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ فردوس
category

ایستگاه اتوبوس باغ فردوس محله باغ فردوس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ فردوس

ایستگاه اتوبوس باغ فردوس (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فردوس تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله باغ فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت باغ فردوس، موزه تماشاگه زمان و برلیان مال و همچنین دفتر مرکزی اسنپ، دکتر محمد جواد نخعی، رستوران چارگاه، موسسه یوگا عطر مهر و فست فود سها قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ فردوس تهران

ایستگاه اتوبوس باغ فردوس تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله باغ فردوس پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس باغ فردوس تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی مدرن تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ فردوس تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ فردوس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان الف
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، ب، مقدس اردبیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ فردوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ فردوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ فردوس ندارد.
  neshan logo