عکس ایستگاه اتوبوس قوامين
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس قوامين (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، پروین اعتصامی، بین فرح 1 و آریا 3

موقعیت ایستگاه اتوبوس قوامين اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس قوامين (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان پروین اعتصامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع سایروس و همچنین استخر ساحل (جی) اصفهان، فروشگاه شیرینی انار شعبه 1، فلافل فلامک، کارواش ایرانیان و مخابرات استان اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قوامين

ایستگاه اتوبوس قوامين در شهر اصفهان، محله سروستان و خیابان پروین اعتصامی قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پروین اعتصامی، بین فرح 1 و آریا 3 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قوامين عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس حمزه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس قوامين مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، پروین اعتصامی، بین فرح 1 و آریا 3


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قوامين واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  لاهور، بین طاووس و مدائن
 • ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول
  پروین اعتصامی، آل خجند
 • ایستگاه اتوبوس گلها
  شهید آقابابایی، بعد از گلها 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قوامين اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قوامين در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قوامين ندارد.
  neshan logo