عکس پاساژمیخک
مشاهده در نقشه نشان
category

پاساژمیخک (محله بازار تهران، تهران)

بازار و مرکز خرید
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خیام، پاچنار، بیتا

موقعیت پاساژمیخک در محله بازار تهران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

پاساژمیخک (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تهران تهران و خیابان بیتا واقع شده است. این مجتمع یکی از 121 بازار و مرکز خرید در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا و بازار رضا و همچنین رستوران خوان باشی، مجتمع تجاری ایساتیس، ساختمان بازار فرش، طباخی علی 110 و امامزاده سید ولی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو خيام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.




راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خیام، پاچنار، بیتا


سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژمیخک واقع شده‌اند:

 • بازار اصلی تهران
  امیرکبیر، پامنار، مشیرالخلوت
 • بستانی
  مصطفی خمینی، حمام چال، غفاری، بشیری
 • پاساژ دکتر جواهریان
  مصطفی خمینی، حمام چال، غفاری، بشیری
 • بازارچه نو (فرزین)
  وحدت اسلامی، فرزین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عسل (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژمیخک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژمیخک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژمیخک ندارد.
  neshan logo