info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی محله ارگ - پامنار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی

ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان ناصرخسرو واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان بلدیه، موزه عبرت و پاساژ کاشانی و همچنین میدان امام خمینی (توپخانه سابق)، باب همایون، هتل زیبا، پارکینگ ناصرخسرو و مسافرخانه همت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ارگ - پامنار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، ناصرخسرو، بین پست و دکتر مسعودخان واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سعدی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه علمیه
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  سعدی جنوبی، بین بیمه و نوشین
 • ایستگاه اتوبوس ملت
  جمهوری اسلامی، بین مراغه ای و ملت
 • ایستگاه اتوبوس سپیر
  امیرکبیر، مصطفی خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی ندارد.
  neshan logo