info
عکس ایستگاه اتوبوس دامپزشکی
category

ایستگاه اتوبوس دامپزشکی محله زنجان جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دامپزشکی

ایستگاه اتوبوس دامپزشکی (ایستگاه اتوبوس) در محله زنجان جنوبی تهران و خیابان جیحون واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله زنجان جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان و زایشگاه بابک و همچنین مدرسه راهنمایی جهان تربیت، دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 10، پیتزا ساندویچ خورشید، هومی باکس و عطاری برناشاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دامپزشکی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دامپزشکی تهران است که در محله زنجان جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، جیحون، بین فلاح راد و غریب است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دامپزشکی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شادمان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سفیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دامپزشکی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دامپزشکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  سبحانی، صاحب الزمان، مرتضوی، بین عیال بارگان و حیدریان
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه
  امام خمینی، مالک اشتر، محمدی
 • ایستگاه اتوبوس آزادی
  آزادی، شادمهر، تقاطع تیموری
 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین تمدن و فرمانیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دامپزشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دامپزشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دامپزشکی ندارد.
  neshan logo