info
عکس فروشگاه فرش شهر ابریشم
category

فروشگاه فرش شهر ابریشم محله علی ابن ابی طالب، اراک

فروشگاه فرش و موکت
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه فرش شهر ابریشم

فروشگاه فرش شهر ابریشم (فروشگاه فرش و موکت) در محله علی ابن ابی طالب اراک و خیابان فتح شیاکوه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد خاتم الانبیا، پوشاک مهدی، بازار روز امام علی، گالری دختر ایرونی و باشگاه بدنسازی پیلتن قرار گرفته است.

درباره فروشگاه فرش شهر ابریشم اراک

آدرس فروشگاه فرش شهر ابریشم اراک، شهر اراک، محله ۲ و است. فروشگاه فرش شهر ابریشم اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله ۲ است و مشتریان زیادی دارد.

چطور به فروشگاه فرش شهر ابریشم اراک برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه فرش شهر ابریشم اراک را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بیمه قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه فرش شهر ابریشم اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه فرش شهر ابریشم اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط masoumeh (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه فرش شهر ابریشم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه فرش شهر ابریشم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه فرش شهر ابریشم ندارد.
location استان مرکزی، اراک، خاتم الانبیا، فتح شیاکوه
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه فرش شهر ابریشم

شنبه 09:00 تا 21:00
یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
دوشنبه 09:00 تا 21:00
سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
چهارشنبه 09:00 تا 21:00
پنج‌شنبه 09:00 تا 21:00
جمعه 09:00 تا 21:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo