info
عکس آبمیوه بستنی پل
category

آبمیوه بستنی پل محله قیام، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آبمیوه بستنی پل

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

آبمیوه بستنی پل (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله قیام تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این مکان یکی از هشت آبمیوه و بستنی در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی طباخی کلپچ خوب، فست فود هایدان، نمایندگی ایران خودرو 1133، دکه روزنامه فروشی جباری و آموزشگاه زبان انگلیسی آزادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 01 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه بستنی پل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 01 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه بستنی پل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه بستنی پل ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی، 17 شهریور
ثبت نظر و تصویر
neshan logo