info
عکس پایگاه سلامت مرحوم دکتر علی پارسا
category

پایگاه سلامت مرحوم دکتر علی پارسا محله شهرک اندیشه، یزد

مرکز بهداشت

درباره‌ی پایگاه سلامت مرحوم دکتر علی پارسا

پایگاه سلامت مرحوم دکتر علی پارسا (مرکز بهداشت) در محله شهرک اندیشه یزد و بلوار آیت الله کازرونی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی ایلیا، ایستگاه اتوبوس مجموعه پاسارگاد، سوپر مارکت و آژانس مسافرتی یزدانگرد قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد رضا میرجلیلی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه سلامت مرحوم دکتر علی پارسا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه سلامت مرحوم دکتر علی پارسا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه سلامت مرحوم دکتر علی پارسا ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار دفاع مقدس، بلوار آیت الله کازرونی، بین هدایت و خیابان معرفت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo