info
عکس ایستگاه اتوبوس نادری
category

ایستگاه اتوبوس نادری محله فردوسی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نادری

ایستگاه اتوبوس نادری (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بانک ملی ایران، خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و بازار بزرگ فردوسی و همچنین گروه صنعتی قهوه ریو، فست فود دومینو، ساختمان پلاسکو، سفارت و کنسولگری انگلیس و صرافی المپیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نادری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس نادری تهران است که در محله فردوسی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، بین شیروانی و فردوسی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نادری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سعدی است. تاکسی سرویس شبانه روزی جهان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نادری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نادری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو امام
  خیام
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  جمهوری اسلامی، ملت، بین قدیم نوایی و میر شریفی
 • ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه
  جمهوری اسلامی، ملت، بین شیرازی و قدیم نوایی
 • ایستگاه اتوبوس ملت
  جمهوری اسلامی، بین مراغه ای و ملت
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی تخلیه
  فردوسی، لاله زار، بین پشت شهرداری و میدان امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نادری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نادری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نادری ندارد.
  neshan logo